Poděkování za lékařskou péči 24.2.2020

24.2.2020

Vážený pane řediteli,

 

ve dnech 11.2. – 22.2. jsem byl hospitalizován na Urologické klinice VFN a 1. LF UK a podstoupil jsem otevřenou prostatektomii.

 

Od soboty jsem již doma a zdárně se zotavuji po zákroku.

 

Chtěl jsem Vám osobně jednou poděkovat za profesionální a vysoce odborné provedení operace, kterou vedli MUDr. Čapoun a MUDr. Vobořil a je to tedy především jejich zásluha, že průběh byl bez komplikací, a že jsem mohl být propuštěn domů nejenže v termínu, ale navíc i se stehy vyndanými o 4 dny dříve.

 

Děkuji Vám osobně za péči a za přístup zaměstnanců oddělení, které jako přednosta vede prof. Hanuš, a to nejen lékařů, ale i všech sestřiček a ošetřovatelek, opět jsem sám na sobě poznal, jak je to důležité, když vztah lékař - pacient není pouze věc odbornosti, ale také vstřícnosti a empatie a když sestřičky neberou pacienta pouze jako „kus“ na posteli.

 

Běžně se mi stávalo, že se mnohokrát za den se na mém pokoji stavila sestřička nebo ošetřovatelka, jestli něco nechci, nepotřebuji nebo jestli mne něco nebolí.

 

Lékaři se mnou při následných převazech a vyndávání drénů pracovali rychle a ohleduplně a pokud jsem měl nějaké otázky, ihned mi byly zodpovězeny.

 

Mějte se hezky, a přeji Vám osobně i všem lékařům a sestřičkám z výše uvedeného oddělení prof. Hanuše mnoho dalších úspěchů nejen v kariéře, ale v životě vůbec.

 

 

 Se zdvořilým pozdravem F.