Poděkování za lékařskou péči 23.5.2020

23.5.2020

Vážený pane přednosto,

     ráda bych Vám napsala pár řádků. Můj syn Maxmilián K. se narodil s vrozenou vadou močových cest. Konktrétně s nadbytečným močovým měchýřem, močovou trubici a se zanořeným penisem. Nevěděli jsme si rady. Pomoc jsme našli, až u skvělého pana doktora Sedláčka, který se ihned k věci velmi pozitivně postavil a společně s panem docentem Kočvarou našel řešení. Podstoupili jsme operace pod vedením pana docenta Kočvary a pana doktora Sedláčka. Jejich přístup je ohromný. Jsou to Ti nejlepší lékaři, které znám. Jejich přístup k dětem je, jako kdyby byly jejich vlastní. Přistupují k dětem velmi hezkým způsobem. Nám rodičům vše detailně a trpělivě vysvětlují.

 

     Pan docent Kočvara je pro svůj tým lékařů velkým učitelem. Jistě to víte, ale musím Vám to napsat. Celé dětské odděleni funguje perfektně. Je skutečně složené s vynikajících lékařů. Nerada bych zapomněla pochválit také sestřičky, které jsou laskavé a moc ochotné.

Víte, když vám onemocní dítě, tak je člověku ze všeho na nic, ale když se dostanete do těch správných rukou, tak se i ty velké problémy dají řešit, a za to budu celý život vděčná.

 

Mnohokrát děkuji za všechno, co pro nás a pro všechny nemocné pacienty Vaši lékaři dělají!

Přeji Vám pevné zdraví a mnoho pracovních úspěchů.

S úctou

Iveta K.

23.5.2020